قالب وردپرس درنا توس
خانه > سامانه ثنا > پیگیری پرونده قضایی

پیگیری پرونده قضایی

پیگیری پرونده قضایی مشاهده و اطلاع از آخرین وضعیت پرونده قضایی پیگیری پرونده قضایی با کدملی و شماره پرونده از طریق سایت adliran.ir سامانه ثنا عدل ایران پیگیري پرونده قضایي

در صورتی که در پیگیری پرونده قضایی در سایت عدل ایران یا ابلاغیه در سامانه ثنا با مشکل مواجه یا سوالی دارید با:

شماره تماس  ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۴ از طریق تلفن ثابت

( از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ شب) با کارشناسان متخصص سامانه ثنا تماس بگیرید

جهت پیگیری پرونده قضایی، می بایست در سامانه ثنا ثبت نام و رمز شخصی ده رقمی خود را در اختیار داشته باشید. اگر هنوز در سامانه ثنا ثبت نام نکرده اید، به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یا دادگستری مراجعه نمایید ( راهنمای ثبت نام در سامانه ثنا کلیک کنید)

پیگیری پرونده قضایی

 ( اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه )

بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد سایت عدل ایران شوید:

در سایت عدل ایران، می توانید از طریق گزینه های اطلاع رسانی، از آخرین وضعیت پرونده مطلع شوید همچنین می توانید دادخواست خود را پس از ثبت در دفتر خدمات قضایی پیگیری نمایید و از کیفیت ارجاع آن به شعبه مطلع شوید.
  • لازم به ذکر است به دلایل امنیتی، اطلاع رسانی در پرونده‌های مدنی فقط به خواهان، خوانده و وکلای آن‌ها و در پرونده‌های کیفری فقط به شاکی، متهم و وکلای آنها انجام می‌شود.
  • اطلاع رسانی (شامل خلاصه پرونده و روند کار) بر اساس اطلاعاتی است که توسط کارمندان شعبه در سیستم کامپیوتری شعبه ثبت شده است. در صورتی که در ثبت اطلاعات اشتباهی رخ داده باشد، اطلاع رسانی نیز همان را منعکس می‌کند.
  • سامانه الکترونیکی عدل ایران فقط در حد اطلاع رسانی به اطلاعات پرونده‌ها دسترسی دارد و به هیچ وجه امکان تغییر در اطلاعات از این طریق وجود ندارد. برای اصلاح و یا تکمیل اطلاعات پرونده باید حضورا به شعبه مراجعه شود و یا از طریق دفاتر خدمات قضایی اقدام به ارائه لایحه شود.

ثنایار – مشاوره درگاه خدمات الکترونیک قضایی ، سایت عدل ایران درگاه خدمات قضایی ورود به سامانه ثنا قوه قضاییه پیگیری پرونده سامانه ثنا دادگستری پیگیری پرونده قضایی با شماره پرونده و کد ملی سامانه خدمات الکترونیک قضایی سامانه قوه قضاییه خدمات قضایی

مشاوره تلفنی پیگیری پرونده قضایی - سامانه ثنا

مشاوره تلفنی پیگیری پرونده قضایی - سامانه ثنا

مشاوره در خصوص پیگیری پرونده قضایی و ابلاغ در سامانه ثنا :

شماره تماس  ۹۰۹۹۰۷۵۱۰۴ از طریق تلفن ثابت

از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ شب با کارشناسان متخصص در مسائل مرتبط با سامانه ثنا تماس بگیرید

درباره ی مدیر ثنایار

مدیر ثنایار
دارای مدرک کارشناسی حقوق و همچنین فناوری اطلاعات هستم. در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت می کنم. (بی جهت نیست که دوستانم به من می گویند اچار فرانسه!) در حال حاضر مدیریت تیم مشاوره سایت ثنا یار (زیرمجموعه مرکز رایانه کمک پاسارگاد) را بر عهده دارم و سعی می کنم مقالات و تجربیاتم رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

مطلب پیشنهادی

آغاز به کار دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گچساران و کهگیلویه

دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان های گچساران و کهگیلویه آغاز به کار کرد. به …

۳ دیدگاه

  1. چطور میشود اگر سازمان قضایی از طریق پیامک با ارباب رجوع وتنها با دردست داشتنه یک کده امنیتی شخصی در ارتباط باشد وارباب رجوع خیلی ساده تر بتونند در جریانه پرونده وشکلیتهای خود رسیدگی ویا در جریان باشند .وامکان داره همه به اینترنت دسترسی نداشته باشند.ویا کافی نتها شلوغ باشند اما با یک گوشیه ساده هم میتوان از طریق پیامک به خواسته هاشون رسیده واز زحمات شما مسئولینه محترم باخبر باشند.سپاسگزارم

  2. سعید عباس زاده یزد .دیدگاه این حقیر نقض کننده .تمام قوانین است .مشخصات مرا هم به دنیا اعلام کنید.****پیگیری این مباحث رفع کننده بیشتر یا غالب مشکلات جامعه هست..انچه ارتباط مستقیم به عدل قانون مساوات است اما در اذهان نمیگنجد فقط با برسی حقایق میتوان مشکل را رفع و به درجات رفیع عدالت رسید..پیگیری این مباحث .و اعمال نظر بران ..تمام جلسات کنفرانس ها قضایی را حدی بیهوده میدارد.به عبارتی از این مسیر راه بر عدل و مساوات و قانون مهیا میشود..حکایت باقی است .وسلام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.