قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار حقوقی قضایی > افتتاح بیست و ششمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی مازندران

افتتاح بیست و ششمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی مازندران

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران؛ بیست و ششمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی با حضور معاون آمار و فناوری دادگستری استان، روسا و دادستان‌های این حوزه‌های قضایی افتتاح شد.محمد علی کریمی مله معاون آمار، فناوری و اطلاعات دادگستری استان مازندران در این رابطه گفت: با تلاش و کوشش همکاران قضایی و اداری سه دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر‌های سواد کوه، دابوشت و بندپی شرقی افتتاح شد.

معاون آمار، فناوری واطلاعات دادگستری استان مازندران در ادامه افزود: تاکنون در استان مازندران بیست و شش دفتر خدمات الکترونیک قضایی افتتاح و شروع به فعالیت کرده اند که هدف اصلی دستگاه قضایی از افتتاح این دفاتر، اجرای هر چه بهتر خدمات قضایی ثنا در اجرای قانون آئین دادرسی کیفری و همچنین دسترسی آسان‌تر مردم در فضای مناسب به خدمات الکترونیک قضایی می‌باشد.

درباره ی مدیر ثنایار

مدیر ثنایار
دارای مدرک کارشناسی حقوق و همچنین فناوری اطلاعات هستم. در زمینه طراحی سایت نیز فعالیت می کنم. (بی جهت نیست که دوستانم به من می گویند اچار فرانسه!) در حال حاضر مدیریت تیم مشاوره سایت ثنا یار (زیرمجموعه مرکز رایانه کمک پاسارگاد) را بر عهده دارم و سعی می کنم مقالات و تجربیاتم رو اینجا با شما به اشتراک بگذارم.

مطلب پیشنهادی

صدور بیش از ۳۵۰ هزار ابلاغیه از ابتدای سال جاری/ افتتاح ۷ دفتر خدمات الکترونیکی قضایی در خراسان جنوبی

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری خراسان جنوبی خبر داد: معاون آمار و فناوری اطلاعات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.